Zawody IX edycji Konkursu Informatycznego “Bóbr” odbędą się w Polsce w dniach 12, 13, 14  listopada 2014 roku. W Konkursie mogą wziąć udział:

uczniowie szkół ponadgimnazjalnych 12 listopada 2014
uczniowie szkół gimnazjalnych 13 listopada 2014
uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych 14 listopada 2014
godzina 10.00
uczniowie klas I-III szkół podstawowych 14 listopada 2014
godzina 12.00

Prosimy o dokładne zapoznanie się z:

.
Rejestracja nowych szkół, opiekunów i uczniów oraz pobieranie środowiska dla konkursu są już otwarte. W konkursie mogą wziąć udział tylko uczniowie zarejestrowani co najmniej jeden dzień przed rozpoczęciem zawodów dla danego typu szkół.

Zapraszamy wszystkich uczniów przygotowujących się do konkursu do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności na testach Bobra z ubiegłych lat. Wystarczy pobrać plik z testami i uruchomić go lokalnie na swoim komputerze (instalacja może wymagać dostępu do sieci w celu zaktualizowania oprogramowania Adobe Air). Po rozwiązaniu testu wyświetlany jest uzyskany wynik punktowy oraz jest możliwość sprawdzenia, które odpowiedzi były podane prawidłowo, a które błędnie.

Pliki z zadaniami z ubiegłych lat można pobierać z lokalizacji:

źródło: http://www.bobr.edu.pl