W ubiegłą środę 17.04.2024 odbyły się Wojewódzki Konkurs Pocztów Sztandarowych oraz Konkurs Wiedzy o Polskich Barwach i Symbolach Narodowych. W rywalizacji trzecie miejsce zajął Poczet Sztandarowy naszego liceum w składzie: Julia Paszcza z klasy 2B, Sonia Moćko z klasy 1B oraz Jakub Stolarski z klasy 1A. Natomiast Poczet Sztandarowy klas mundurowych reprezentowali Damian Stec i Jakub Wielgus z klasy 2 Cyber.Mil oraz Dariusz Dymek z klasy 1 Cyber.Mil.

W Konkursie Wiedzy o Polskich Barwach i Symbolach Narodowych ZSO było reprezentowane przez uczniów klasy 6a Adama Ciołczyka i Borysa Mikę, któremu udało się zająć 2 miejsce. Pocztami Sztandarowymi opiekował się Pan Profesor Krzysztof Ciołczyk, natomiast opiekunem uczniów przygotowujących się do Konkursu Wiedzy o Polskich Barwach i Symbolach Narodowych była Pani Profesor Elżbieta Jazowska. Gratulujemy!