Olimpiada

Po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Rejdych z 1d liceum i Anita Sośnierz z 2a liceum wzięła udział w III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej, zorganizowanej przez Katedrę Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego. Etap okręgowy odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana Sobieskiego w Krakowie. Uczestnicy zmierzyli się z testem i rozprawką w czasie 120 minut. Po zakończonych zmaganiach olimpijskich, mogliśmy przedyskutować tematy zagadnień, udając się przez Planty na Krakowski Rynek.

Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować naszą szkołę w południowej Polsce. Teraz czeka nas niecierpliwe oczekiwanie na wyniki.

galeria …

Nauczyciel bibliotekarz