Uczniowie, której szkoły są najlepsi i najbardziej pozytywnie nastawienie do rozwoju? Gdzie młodzież nie tylko siedzi w szkolnych ławkach, ale poznaje świat? Gdzie może próbować swoich sił w różnych dziedzinach życia, szukać swojej zawodowej drogi? Gdzie jednocześnie można znaleźć wśród pedagogów wsparcie?

Chcemy poszukać takiej, placówki, gdzie wszystkie te elementy skupiają się w jedną całość. Głosować i komentować mogą uczniowie, ich rodziny, pedagodzy i absolwenci.

Na najlepsze szkoły ponadgimnazjalne w Jaworznie głosujemy do 16 marca 2014 r.

O zwycięskiej szkole napiszemy w Dzienniku Zachodnim.

Możecie głosować zarówno przez nasz serwis (pięć głosów dziennie), jak i za pomocą Facebooka (pięć głosów dziennie).

Uwaga: głosy z Facebooka mnożymy razy 2. Głos można oddać co minutę.

Posiadacie ciekawe zdjęcia Waszej szkoły? Przyślijcie je na naszemiasto@dziennikzachodni.pl – zamieścimy je na stronie plebiscytu.

GŁOSUJ !!!