Interaktywny produkt IT – konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych Konkurs pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Zobacz nagrody!

Uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej* i jesteś pasjonatem, hobbystą, twórcą, początkującym lub zaawansowanym programistą, grafikiem, pomysłodawcą rozwiązań informatycznych? Uwielbiasz nowe technologie? „Bawisz się” w wirtualnym świecie nie od dziś, przyszły Ci do głowy nowe pomysły i chciałbyś się nimi pochwalić przed szerszą publicznością?

A może uważasz, że są lepsi od Ciebie, że jeszcze nie pora … nic bardziej błędnego! Oto konkurs dla Ciebie!

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii, np.:

– stronę www,
– grafikę,
– animację,
– grę,
– aplikację,
– prezentację,

i… cokolwiek tylko Ci przyjdzie do głowy i pokaż nam!

Zobacz przykładowy projekt konkursowy, może Ciebie zainspiruje i dołącz do Nich.

W konkursie można zgłosić pracę dotyczącą dowolnej tematyki. W sposób szczególny zachęcamy, aby projekt był związany tematycznie z akcją BezpieczneWakacje.pl, albo działał na platformie Windows Azure i był udostępniony jako open source. Wiąże się to z możliwością uzyskania dodatkowych nagród.

Zapewniamy Ci dobrą zabawę, atrakcyjne nagrody, prestiż i uznanie oraz przede wszystkim kontakt z firmami, które nowe technologie tworzą na co dzień.
Masz ochotę dołączyć do polskiej „doliny krzemowej”? A może marzy Ci się praca w zagranicznych korporacjach IT… ? Dzięki udziałowi w konkursie zostaniesz zauważony! Przyszli pracodawcy sami przyjdą do Ciebie. Możesz także liczyć na uznanie Swoich przyszłych wykładowców informatyki. Kierownicy pierwszych trzech najwyżej ocenionych prac przyjmowani będą na kierunek studiów Informatyka prowadzony w Akademii Morskiej w Szczecinie poza konkursem wyników egzaminu maturalnego.

Oto Twoja szansa! Zgłoś Swój udział w konkursie: „Interaktywny produkt IT”. Możesz to zrobić indywidualnie lub zespołowo do końca września 2014 roku.

Pokaż, na co Cię stać! Pokolenie Y na start!

Ulotka „IpIT” do pobrania: alt
Artykuł o konkursie „IpIT” do pobrania: alt
Regulamin konkursu „IpIT” do pobrania: alt

* Dotyczy również tegorocznych maturzystów.

źródło: http://informatyka.am.szczecin.pl
drukuj