Caritas Diecezji sosnowieckiej wysoko ocenił zaangażowanie w liczne inicjatywy o profilu społecznym i charytatywnym  Szkolnych Klubów Wolontariuszy w Gimnazjum 4 i III Liceum Ogólnokształcącym. Doceniono również nasz udział w programie edukacyjnym Młodzi Jałmużnicy i w związku z tym przedstawiciele wolontariuszy wraz z opiekunami klubów (panie: Angelika Lelek, Renata Góra) zostali zaproszeni do udziału w wyjeździe integracyjno – szkoleniowym, które odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca br.
Docelowym miejscem wyjazdu jest Eurocamping na Pustyni Błędowskiej, a na program pobytu złożą się: warsztaty ewaluacyjne programu Młodzi Jałmużnicy, gry i zabawy terenowe oraz wycieczka na Pustynię Błędowską.

Uczestnikom wyjazdu życzymy owocnej ewaluacji i wspaniałych wrażeń!