29.04.2014 roku o godz. 11.45 nauczyciele bibliotekarze zapraszają na Spotkanie autorskie z panią Magdaleną Dziedziak-Wawro do szkolnej biblioteki.
Magdalena Dziedziak-Wawro: psycholog, coach, specjalista HRM.  Na co dzień pracuje z młodzieżą w ZSP 4 w Jaworznie oraz ze studentami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ponadto zajmuje się budowaniem i prowadzeniem szkoleń z zakresu kompetencji społecznych. Swój wolny czas poświęca pracy wolontariackiej w Fundacji: Hospicjum dla Kotów Bezdomnych z siedzibą w Toruniu, dzięki której zaczęła pisać wiersze o kotach i nie tylko. Jest fanką Arystotelesowskiej myśli, że szczęście jest sensem i celem życia, ostatecznym i najważniejszym dążeniem człowieka.