W sobotę 14 grudnia odbył się już piąty jarmark świąteczny. Tym razem na odnowionym jaworznickim rynku. Nasza szkoła, jak co roku, wzięła w nim udział. Odwiedzający stoisko ZSO mogli zakupić ozdoby świąteczne przygotowane przez naszych uczniów. W imieniu całej społeczności III LO prezenty i życzenia świąteczne składał Mikołaj Kuba Salach w towarzystwie Pani Mikołajowej Ani Rozkochy z 2a.

Na scenie przygotowanej na rynku wystąpili uczniowie III LO. Barbara Zbylut, przewodnicząca SRU, przedstawiła klasy funkcjonujące w naszym liceum, mówiła o współpracy z uczelniami wyższymi, a na koniec złożyła świąteczne życzenia mieszkańcom. Całość uzupełniły kolędy w przepięknym wykonaniu Martyny Pluty z klasy 2c i Justyny Gacek z 2d.