W tym roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery  w środę na długiej przerwie uczniowie klas I-III liceum zaprezentowali kolegom i nauczycielom swoje talenty.

Podczas tegorocznej edycji mogliśmy podziwiać różne talenty- od osób utalentowanych wokalnie, kończąc na osobach o umiejętnościach fryzjerskich. I tak Gabriela Ziarkowska – uczennica klasy 1c – zaprezentowała najwięcej talentów. Stworzyła koleżankom: Wiktorii Zyglińskiej oraz Paulinie Zych i Dominice Kłosińskiej niesamowite fryzury, przedstawiła wykonywane różnymi technikami prace graficzne i przyniosła do skosztowania  własne wypieki. Kolejny uczestnik zaprezentował zdjęcia z akcji straży pożarnej, ponieważ pasjonuje go fotografia ratownicza. Notabene Bartek Lesiak z klasy 3b swoich zdjęć użycza lokalnym mediom. Uczestnicy pokazu mogli także poznać twórczość literacką Tomasza Nędzy – ucznia klasy 2b oraz Marcina Bieńka ucznia tej samej klasy. Wiesze, opowiadania tych autorów można przeczytać na holu do poniedziałku tego tygodnia lub w kolejnych numerach gazetki szkolnej. Rysunki zaprezentowały uczennice klasy 2 c – Roksana Chromy i Milena Skrzypaczek. Obie rysują grafiki w ołówku. Również i w tym roku mogliśmy podziwiać fotografię Katarzyny Dyl z klasy 3c, przedstawiające głównie ludzi, ich portrety. W części muzycznej zaprezentował się Oliwier Dubiel z klasy 2b, który uświetnił pokazy talentów improwizacja jazzową na keyboardzie. Mogliśmy także posłuchać duetu wokalno-muzycznego w wykonaniu Alicji Pawłowskiej i Ewy Zagórskiej z klasy 1 a.

Pokazowi towarzyszyło głosowanie, które wskazało, jakie talenty spodobały się najbardziej oglądającym. Zwyciężczyniami okazały się Alicja i Ewa.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję pokazu talentów.

drukuj