Biblioteka ZSO

W szkolnej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie dla młodzieży naszego ZSO z cyklu “Pozytywnie zakręceni”. Tym razem w przededniu Międzynarodowego Dnia Ptaków mogliśmy podziwiać prace plastyczne uczennicy gimnazjum – Marysi Migas. Nasza gimnazjalistka zaprezentowała na wystawie rysunki o tematyce przyrodniczej, a tematem wiodącym okazały się ptaki.

Prezentujemy kilka słów od autorki wystawionych prac.

Cześć!

Jestem Marysia i mam 14 lat. Moją pasją jest rysowanie. Jestem amatorką, ale od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić na zajęcia dodatkowe z plastyki do pracowni plastycznej w Teatrze Sztuk pod przewodnictwem pani Barbary Kleider, które przyznam szczerze bardzo mi pomogły. Interesuję się także ptakami… W sumie to nawet nie wiem skąd takie upodobanie. Mogę powiedzieć tylko, że ptaki to zwierzęta pełne wdzięku. Bardzo lubię ich słuchać, a także uchwytywać je na obrazach. Z tego powodu chciałabym zaprosić wszystkich zainteresowanych na moją wystawę w naszej bibliotece szkolnej pt. “Pozytywnie zakręceni – Marysia Migas”, która potrwa do maja. Na wystawie zobaczyć będzie można między innymi prace z moich początków lub niedawno utworzone „świeżaki”.

Serdecznie zapraszam! 🙂

galeria…