10. grudnia.2014 r. w bibliotece szkolnej ZSO odbyło się kolejne spotkanie młodzieży naszej szkoły, która dzieliła się swoimi przemyśleniami i emocjami przy czytaniu wierszy. Warto nadmienić, że w imprezie brała udział ścisła grupa uczniów zainteresowanych poezją. Tym razem temat spotkania nawiązywał do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie liceum i gimnazjum recytowali wybrane przez siebie wiersze polskich poetów m.in., L. Staffa, K. I. Gałczyńskiego, Cz. Miłosza i J. Twardowskiego. Recytacji bożonarodzeniowej poezji wysłuchali uczniowie klasy 1a liceum, 2f gimnazjum wraz z księdzem Mariuszem. Oprawę muzyczną stanowiły świąteczne utwory w języku polskimi i angielskim wykonane przez Martynę Plutę z klasy 3c liceum i Julię Knot uczennicę klasy 1d gimnazjum. Spotkanie przebiegało w ciepłej, świątecznej atmosferze i dostarczyło wielu wrażeń.

galeria …