Zawody narciarskie

21 lutego 2018 odbyły się Narciarskie Mistrzostwa Szkół w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta miasta Jaworzna. Miejscem rywalizacji była Istebna – „SN Złoty Groń’’. W mistrzostwach uczestniczyło około 200 zawodników podzielonych na kilka kategorii wiekowych.

Nasze liceum reprezentowała głównie płeć piękna: Emilia Zasadni, która zajęła 1 miejsce, Aleksandra Rejdych zajęła 4 miejsce, a Magdalena Jelonek uplasowała się na 5 miejscu. Najlepszym narciarzem wśród chłopców szkół ponadgimnazjalnych okazał się Szymon Baca zajmując 1 miejsc i Jan Dusza, który uplasował się na miejscu 15. Nauczycielem, który również uczestniczył w zawodach był Robert Szafrański, który zdobył 2 miejsce. Po bardzo zaciętej rywalizacji na stoku LO 3 zdobyło łącznie 158 punktów, co dało naszej szkole 1 miejsce w Jaworznie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie narciarskim.