Wakacyjne Targi Pracy

Zacząłeś już planować wakacje? Zastanawiasz się czy wybrać pracę czy odpoczynek? A może warto połączyć te dwa rozwiązania? Niemożliwe? Przeciwnie!

Przyjdź na Wakacyjne Targi Pracy!

Już 12 czerwca 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz na płycie rynku w Jaworznie w godz.: 10:00 – 13:00 jest organizowana  inicjatywa  adresowana zwłaszcza  do absolwentów, ale również do młodych osób uczących się, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę. Tylko tego dnia będzie można  zapoznać się z ciekawymi formami spędzania wakacji! Zostaną przedstawione oferty m.in.: Ochotniczych Hufców Pracy, Agencji Zatrudnienia. Można będzie skorzystać  z ofert pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz z ofert pracy za granicą w ramach pośrednictwa EURES, wybierając przy tym atrakcyjne miejsce dla siebie.

Z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnej pracy, zostanie przedstawiony instruktaż w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prelekcja, nt. bezpiecznych wyjazdów do pracy   za granicę.

Zapisy na wyjście na Wakacyjne Targi Pracy przyjmuje doradca zawodowy w gabinecie D3 13 w środy i piątki do dnia 5 czerwca!

drukuj