W ubiegły czwartek, tj. 16 stycznia, po raz kolejny uczniowie LO3, a tym razem i Gimnazjum nr 4, mogli spędzić zarówno przerwy, jak i lekcje, z kubkiem herbaty lub kawy w ręku.

Akcja rozpoczęła się zaraz po pierwszej lekcji i trwała praktycznie do końca zajęć lekcyjnych w tym dniu. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży całego ZSO, którzy mieli okazję wypróbować 12 różnych rodzajów herbat, jak np. karmelowej, malinowo-żurawinowej, poziomkowo-waniliowej, czy też pomarańczowej z cynamonem. Tym razem oferta została poszerzona także o kawę i cappuccino, ku wielkiej radości uczniów – głównie licealistów. Wśród amatorów herbaty nie zabrakło również nauczycieli skuszonych aromatem rozchodzącym się po korytarzach LO. Kolejna akcja już po feriach! Zapraszamy do galerii.