Taniec z gwiazdorskimi nauczycielami

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdorskimi Nauczycielami” przyszedł czas na długo wyczekiwaną kontynuację. 8 lutego 2016 r. w III LO odbyła się równie gorąco przyjęta przez licealistów odsłona druga.
Na parkiecie zaprezentowały się cztery pary w składzie uczeń-nauczyciel, które od kilku tygodni przygotowywały się do występu jak do profesjonalnego tańca. W wesołych zmaganiach w rytmie światowych przebojów wzięli udział: prof. Bogusława Goryczka i Michał Mroczek, prof. Agnieszka Staszak i Jakub Błażejewski, prof. Agnieszka Król-Gęborska i Szymon Czuszek oraz prof. Bartosz Rodzik i Elżbieta Cekiera. Nie zabrakło dobrze znanego wszystkim z programu jury, w które popisowo wcielili się: prof. Krzysztof Ciołczyk (Zbigniew Wodecki) i Martyna Roczkalska (Iwona Pavlović) – ubiegłoroczni zwycięzcy – oraz prof. Marta Bromboszcz-Rola (Beata Tyszkiewicz).
Taneczna atmosfera udzieliła się również publiczności, która ochoczo przyłączyła się do zabawy. Szczególną popularnością uczniów i nauczycieli cieszyły się „belgijka” oraz „kaczuszki”.
Po podliczeniu głosów nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Słynna statuetka oraz samochód osobowy 😉 trafiły do pani profesor Agnieszki Staszak i Kuby Błażejewskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali odznaczeni złotymi medalami i zaproszeni do wspólnego zdjęcia.
Serdecznie gratulujemy laureatom i czekamy na kolejną edycję „Tańca”!

galeria…

drukuj