Spotkanie z kolendą

Dnia 26.01.2016r. (wtorek) w godzinach 17-19.00 zespół „KanaAn” z III Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego wraz z ks. Andrzejem Żuławińskim wystąpił w jaworznickiej galerii „Galena”. Młodzi artyści zaprezentowali wiele znanych polskich kolęd i pastorałek, m.in. „Przybieżeli do Betlejem” i „Znak pokoju”. Do śpiewania włączyli się także uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami, którzy w tym celu odwiedzili galerię oraz przypadkowe osoby spędzające popołudnie w centrum handlowym. Wszystkim obecnym i uczestniczącym składamy ogromne podziękowania za wspólne kolędowanie. Szczególnie jesteśmy wdzięczni pani Agnieszce Jurkiewicz za serdeczne przyjęcie i pomoc organizacyjną. Mamy nadzieję, że będziemy mieć okazję spotkać się ponownie w przyszłym roku.

galeria …