Pracowity piątek, a wszystko to dla naszych drogich Seniorów! Wolontariusze pod skrzydłami pani Angelika Lelek i Elżbiety Trawy wyruszyli na akcję specjalną. Dom Pomocy Społecznej czekał na nasz mobilny Salon Piękności, który rozwinął skrzydła i pojawiła się poczta kartkowa oraz antystresowe kolorowanki. Był też czas dla gier planszowych! 👌Przekazaliśmy też przepiękne ozdoby na choinkę – rękodzieło uczniów naszej szkoły wykonane na zajęciach krawieckich pod opieką pani Kingi Gierczyk.

Można powiedzieć, że mieszkańcy są gotowi na zbliżające się Święta 🎄🎄🎄

Klika wolontariuszek odwiedziło też tego dnia Hospicjum Homo Homini, gdzie poznały trud pracy wolontariusza hospicyjnego w teorii i praktyce. Dziewczyny nawiązały kontakt z mieszkańcami hospicjum i wykonały usługi kosmetyczne! Brawo Wy! 👌