Otrzęsiny klas pierwszych w III LO

Początek października to tradycyjny już czas Otrzęsin uczniów klas pierwszych w III Liceum Ogólnokształcącym.

Starszym kolegom i w tym roku nie zabrakło ciekawych pomysłów, dzięki którym ten dzień na pewno pozostanie w pamięci wszystkich pierwszaków. Całość dodatkowo uatrakcyjniła konwencja „Gwiezdnych wojen”, która przeniosła wszystkich w inny wymiar zabawy 😉 W tym duchu odbywały się wszystkie konkurencje, przeplatane prezentacjami poszczególnych klas.

Uczniowie mieli okazję popisać się wieloma talentami: wokalnymi, aktorskimi oraz zręcznością i wiedzą na temat szkoły, jednak szczególnie przypadł im do gustu konkurs graficzny, w którym oprócz umiejętności plastycznych, liczyła się też kreatywność.

Wszystkie klasy znakomicie się zaprezentowały i otrzymały pamiątkowe dyplomy, a korona zwycięzcy przypadła w tym roku w udziale klasie Id – dwujęzycznej. Gratulujemy!

MR