Otrzęsiny

Na weekend proponujemy Wam wspomnienie z Otrzęsin klas pierwszych, które rozpoczęły się po części oficjalnej – uroczystym ślubowaniu licealisty i przekazaniu klucza do szkoły w ręce nowego przewodniczącego SRU. W tym roku uroczystość przebiegała bardzo nietypowo – konwencja zakładała bowiem mrożące krew w żyłach porwanie opiekunów klas 1. Każda kolejna konkurencja konkursowa zbliżała klasę do upragnionego finału – poprzez rozpoznanie porywaczy, znalezienie tajnego klucza, narysowanie portretu pamięciowego nauczyciela czy wreszcie – odgadywanie zaszyfrowanego hasła. Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów wychowawcy zostali odnalezieni – w dobrej formie, dodatkowo wzruszeni zaciekłą o nich walką  Wszyscy zgodnie stwierdzili, że takie Otrzęsiny mogłyby być co tydzień.

Dla Was specjalna fotorelacja – zdjęcia autorstwa Jakuba Kiermasza, dziękujemy!