Konkurs czytelniczy:

07 grudnia br. w bibliotece ZS0 odbył się szkolny konkurs czytelniczy z wiedzy o książce Veronic’i Roth pt.: „Niezgodna”.

W szranki stanęli uczniowie gimnazjum oraz liceum, którzy mieli możliwość wspólnej rywalizacji. Sprawdzili się oni w teście ze znajomości książki pt.: „Niezgodna”. Po ocenieniu wszystkich prac przez nauczycieli: Elżbietę Trawę, Reginę Koczur, Justynę Gnyp, jury wyłoniło laureatów. Zwyciężczynią okazała się uczennica z klasy 3f gimnazjum – Ludmiła Marcinkowska, która wykazała się dużą wiedzą oraz lekkością pióra.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Marcinkowska Ludmiła 2f gimnazjum

II miejsce – Wróbel Klaudia 1d gimnazjum

wyróżnienia:

Sośnierz Anita 2a liceum

– Zyguła Ewa 3c liceum

– Zychowska Nikita 1c liceum

Wszystkim pragniemy raz jeszcze pogratulować! A już dziś zapraszamy naszych uczniów do kolejnego konkursu, który z pewnością odbędzie się niebawem w naszej bibliotece 🙂

galeria…

Nauczyciele bibliotekarze: Regina Koczur i Justyna Gnyp