Ostatni tydzień marca grupa 45 uczniów klas dwujęzycznych (i nie tylko) III LO spędziła w Bystrzycy Kłodzkiej po raz kolejny uczestnicząc w obozie EUROWEEK. W tym roku naszymi liderami byli Kevin z Kosowa oraz Tati z Gruzji, którzy swoją energią i entuzjazmem zaczarowali ten wyjazd. Było mnóstwo wrażeń, wyzwań, ruchu i ciekawych aktywności. Jak co roku koordynatorem wyjazdu była p. K. Krupińska-Pluta – nauczycielka języka angielskiego, której w opiece nad uczniami pomagały p. K. Mielczarek, p. T. Lempart i p. J. Wyżlic.

Ósmoklasisto! Wyjazdy na Euroweek organizowane są przez naszą szkołę co roku. Jeśli chcesz doskonalić swój angielski i przełamywać bariery językowe, to zapraszamy do klasy dwujęzycznej!