Konkurs Wiedzy o AIDS

Kolejny sukces III LO w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o AIDS.

8 grudnia 2016 roku odbyła się IX edycja międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o AIDS dla szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem  konkursu było Technikum nr 5 w Jaworznie, a patronat objął Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. w Jaworznie.

Konkurs był przeprowadzony w dwóch formach. Każdy uczestnik powinien wykonać pracę w formie ulotki o tematyce związanej z profilaktyką HIV/AIDS oraz rozwiązać test pisemny z wiedzy w/w tematyce. Do konkursu mogli przystąpić uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy w etapie szkolnym zdobyli I miejsce. Bezapelacyjną faworytką, nie tylko w etapie szkolnym, ale i w całym konkursie okazała się Kinga Stocerz uczennica klasy I a  III LO, zdobywając I miejsce, którą do konkursu przygotowała nauczycielka biologii p. Małgorzata Żmuda. Gratulujemy sukcesu.