Mieliśmy dzisiaj małe święto – z okazji Dnia Wolontariusza udało się zebrać grupę wolontariuszy z naszej szkoły, by złożyć im podziękowania i życzenia. Ale nie tylko… Gościliśmy panią Ewelinę Olejniczak z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Jaworznie oraz panią Natalię Czeleń z Pulsu Jaworzna. Wolontariusze udzielili wywiadu pani redaktor, przyjęli serdeczne słowa od naszej pani dyrektor Marty Figury, słodkości od Mikołaja i podarunki od pani Angeliki Lelek- koordynatorki wolontariatu. Podczas spotkania przekazaliśmy pani Ewelinie Emotkowe Pożeracze Smutków specjalnie uszyte dla dzieci z placówki. Miękkie poduszki już dzisiaj trafią do nowych właścicieli. To było cudowne spotkanie, naładowaliśmy się dobrą energią do dalszego działania! Dziękujemy naszym gościom za wizytę! A wszystkim wolontariuszom pozostającym w domu na zdalnym nauczaniu przekazujemy serdeczności – czekamy na Was!