28. stycznia br. w bibliotece ZS0 odbył się szkolny konkurs sprawdzający znajomość książek Suzanne Collins: Igrzyska Śmierci, W pierścieniu ognia, Kosogłos.

Wzięło w nim udział 20. uczniów z gimnazjum i liceum. Rozwiązując test konkursowy składający się z 39. pytań zamkniętych oraz 1. pytania otwartego, została zweryfikowana znajomość tekstu powieści. Prace oceniało jury nauczycieli w składzie: Justyna Gnyp, Regina Koczur, Elżbieta Trawa. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, co świadczy o wnikliwym czytaniu trylogii Suzanne Collins.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, poniżej prezentujemy listę zwycięzców i zapraszamy do fotogalerii autorstwa uczennicy Julii Skorty z klasy 1d gimnazjum oraz pani Justyny Gnyp.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Marcinkowska Ludmiła 2f gimnazjum