Gościliśmy w naszej szkole artystę Piotra Ślęzaka ze spektaklem „Przyszłość”  –  miłośnika gór, alpinistę i mima oddanego swojej pasji.

Zaprezentowany przez artystę spektakl o charakterze profilaktycznym, stanowił formę bezpośredniego spotkania z człowiekiem, który opowiadał widzom swoją historię. Bohater poprzez barwną opowieść o własnym życiu przestrzegał przed eksperymentami z alkoholem i narkotykami, które zniekształcają postrzeganie rzeczywistości i skutkują popełnianiem życiowych błędów.

W treści pojawia się fundamentalne pytanie o naszą przyszłość, artysta wskazuje kto jest za nią odpowiedzialny, jaki mamy na nią wpływ i co jesteśmy wstanie zrobić, żeby w sposób uczciwy zrealizować swoje plany i marzenia…Artysta dzięki odpowiednio dobranym formom przekazu i stworzonemu przez siebie nastrojowi trafia do odbiorcy i prowokuje do refleksji nad swoim dotychczasowym życiem i postępowaniem, skłaniana widza do odpowiedzi do na zadawane w spektaklu pytania.

Przedstawienie miało na celu nie tylko  pobudzenie do zadumy i głębokiej refleksji, ale także inspirację do odnalezienia samego siebie i wskazania możliwości zrealizowania swoich marzeń i pasji.

zobacz zdjęcia …

drukuj