Za oknem niesprzyjająca aura – chłód i zachmurzone niebo. Uczniowie wchodząc do szkoły rozcierają zmarznięte dłonie. Pierwsza myśl? „Jak tu się rozgrzać!?” I nagle na korytarzach szkoły słychać: IT’S TEA TIME!!!

Już na kilka dni przed planowaną akcją uczniowie byli o niej informowani, tak by mogli przynieść do szkoły swoje ulubione kubki. Na każdej przerwie mogli oni zakupić, za symboliczną złotówkę, duży kubek pysznej gorącej herbaty. A było w czym wybierać! 10 smaków herbat w różnych gatunkach znalazło swych amatorów nawet wśród najbardziej wybrednych. Dla zapominalskich były kubki do wypożyczenia. A dodatkowo cieszył wszystkich fakt, iż nie trzeba było się spieszyć z piciem herbaty w trakcie przerw, gdyż w tym dniu można było się nią delektować również podczas lekcji. We wszystkim pomagali uczniowie klasy 2d. Jak zapewnia organizatorka akcji, p. Daria Płatek, akcja ta pomimo że organizowana była po raz pierwszy, z pewnością nie po raz ostatni. Zapraszamy do galerii!