Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Uczniowie III LO zapraszają młodzież z klas trzecich gimnazjalnych wraz z rodzicami w dniu 8.04.2013r. w dwóch turach: o godz. 12.00 – grupy zorganizowane, a o godz. 15.00 – gości indywidualnych na DZIEŃ OTWARTY.

Na rok szkolny 2013/2014 oprócz stałych profili funkcjonujących w naszej szkole: klasy matematyczno-fizyczne, dziennikarsko-filmowe, psychologiczno-pedagogiczne, artystyczne z grupą do integracji proponujemy gimnazjalistom zupełną nowość – jedyne w Jaworznie – klasy dwujęzyczne z językiem angielskim. Drogi Gimnazjalisto, jeżeli jesteś zainteresowany szkołą, która oprócz normalnego przygotowania do matury oferuje Ci o wiele więcej – odwiedź naszą stronę i przeczytaj warunki rekrutacji: www.lo3.jaworzno.edu.pl oraz przybądź do nas na Dzień Otwarty – 8 kwietnia – serdecznie zapraszamy.