Mistrzostwa Jaworzna w Sztafetowych Biegach Przełajowych

8 października 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Jaworzna Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Impreza organizowana przez Szkolny Związek Sportowy odbyła się w parku na Osiedlu Podłęże. Każdą szkołę reprezentowało sześć uczennic w kategorii dziewcząt i sześciu uczniów w kategorii chłopców, którzy pokonywali kolejno wyznaczoną trasę, przekazując sobie pałeczkę sztafetową. Dziewczęta pokonywały trasę długości 6 x 800 m , a chłopcy długości 6 x 1200 m.

Uczniowie III LO, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, zdobyli wicemistrzostwo Jaworzna Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Biorąc pod uwagę wyniki osiągnięte na Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna, czyli II-miejsce dziewcząt i I-miejsce chłopców oraz dzisiejsze sukcesy z dumą można ogłosić, że III LO ma najszybciej biegającą młodzież w Jaworznie!

Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: