Ogólnopolski Tydzień Kariery

„JA NA RYNKU PRACY- MOJE TALENTY I MOJE KOMPETENCJE”

Takie jest hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który przypada w dniach 16-22 października.

Co to jest OTK?

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Od kiedy działa?

Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowany został po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku, w dniach 5–11 października.

Do kogo jest kierowane?

Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego.

Co w ramach OTK dla uczniów i mieszkańców Jaworzna?

Harmonogram działań