Maraton

Faktem jest, że w doborowym towarzystwie można się przebawić całą noc. Ale jeżeli dołożymy do tego język angielski, wychodzi nam „24-godzinny Maraton Języka Angielskiego”, którego 4. edycja właśnie się zakończyła w ten weekend. 29 uczniów z LO3 i G4 miało okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Po raz kolejny gościli u nas członkowie Zespołu Tańca Irlandzkiego GALWAY, którzy oprócz pokazu tańca przeprowadzili z naszymi uczniami warsztaty. Odwiedził nas również Zanis Paeglis, znany uczestnikom z Euroweeku, William Cogan z Irlandii (Śląska Szkoła Języków Obcych), p. Agata Byrczek ze Szkoły Językowej ANGLO-TOP, p. Piotr Zelek ze Szkoły Językowej „STANDARD” oraz wielu innych znakomitych gości, a zarazem naszych przyjaciół. Dzięki uprzejmości sponsorów – Pani Teresie Kondoszek oraz Pizza Club Corner nie umarliśmy z głodu i mieliśmy dużo energii do działania. Doba minęła w oka mgnieniu, a uczestnicy z uśmiechami na twarzach i myślą o czekających ich ciepłych łóżkach rozeszli się do domów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.