Moja Matura

Nowe elektroniczne wydanie czasopisma dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych MojaMatura.pl.

Każdy numer zawiera unikatowe, niepublikowane nigdzie indziej arkusze maturalne wraz z rozwiązaniami i systemem oceniania, opracowania tematów ustnych z języka polskiego oraz serię artykułów z praktycznymi poradami dla Maturzystów, dotyczącymi przygotowania do egzaminu maturalnego, poradami psychologa i prawnika lub profesjonalnymi tutorialami. W czasopiśmie znajdą się również “prasówki”  z ćwiczeniami dla nauczycieli WOS i uczniów zdających ten przedmiot na egzaminie maturalnym. Maturzyści znajdą tu również artykuły prezentujące ciekawe kierunki studiów i zawody, wywiady z ludźmi sukcesu, ze studentami oraz całą gamę innych interesujących artykułów, a także  informacje o konkursach i stypendiach.

Kolejne numery czasopisma, aktualności, ogłoszenia o konkursach i inne wiadomości mogące zainteresować nauczycieli i uczniów znajdą Państwo na naszej stronie www.mojamatura.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego stronę i czasopismo

https://www.youtube.com/watch?v=LhuC6YPc0Mk lub bezpośrednio na serwisie: http://www.mojamatura.pl/

Rejestrując się na stronie www.mojamatura.pl., Użytkownik zobowiązuje się  do nieudostępniania swojego konta/profilu oraz materiałów udostępnionych i pobranych z portalu mojamatura.pl. Dotyczy to wszelkich przeglądanych i pobieranych  materiałów publikowanych na portalu mojamatura.pl, zarówno w formie odpłatnej jak niepłatnej. Tym samym Użytkownik zobowiązany jest do dbania o to, by osoby trzecie nie miały dostępu do jego konta/profilu i materiałów opisanych powyżej. W przypadku stwierdzenia naruszenia powyższych postanowień, właściciel portalu może zablokować konto Użytkownika lub poszczególne usługi.

Właściciel portalu i e-czasopisma, a także poszczególni autorzy, mogą dochodzić swych praw cywilnych i autorskich oraz zgłaszać przypadki naruszenia do instytucji ścigania w celu wykrycia sprawców naruszenia oraz ich ukarania.