Walentynki

12-go lutego, ostatniego dnia przed feriami zimowymi obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 4. Uczestnicy przebywali „szlak zakochanych”, wykonując różne zadania i otrzymując za to punkty, przy tym dobrze bawiąc się. Odwiedzili następujące „przystanki”: „Miłosne języki”, „Ściśle o miłości”, „Zakochani pedagodzy”, „Miłość w przyrodzie”, „Nie tylko romantyzm”, „Nie tylko dla amantów”, „O miłości na sportowo”.
Na zakończenie obejrzeli fragmenty adaptacji uczniowskiej „Pana Tadeusza” i „Poskromienie złośnicy” w wykonaniu licealistów. Spektakl wzbudził ogólny zachwyt widzów. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie podarunki w kształcie serc..
Dzień ten był wyjątkowy, pełen emocji i pozytywnych wrażeń – to opinia uczestników tej walentynkowej zabawy.