RODZINNY ALBUM Z WAKACJI – CZYLI CZEGO O DZIECIACH NIE POWINIEN WIEDZIEĆ INTERNET

Szanowni Państwo,
czy wiecie, że aż 40% polskich rodziców dzieli się w internecie zdjęciami i filmami, na których są ich dzieci? Rocznie, statystyczny rodzic, wrzuca do sieci średnio 72 zdjęcia i 24 filmy ze swoimi pociechami !

W internecie nic nie ginie – niby wszyscy o tym wiemy, ale myślimy, że nas to nie dotyczy. Błahe z pozoru zdjęcie dziecka w serwisie społecznościowym może jednak wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Jakimi?

Porozmawiamy o tym w trakcie bezpłatnego webinaru OSE “Rodzinny album z wakacji – czyli czego o dzieciach nie powinien wiedzieć internet”, który organizujemy właśnie dla Was – rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów.

W spotkaniu wezmą udział:

• Anna Rywczyńska – ekspertka ds. edukacji cyfrowej NASK
  • Paweł Małaszyński  ambasador kampanii OSE, aktor
  • Marcin Perfuński – dziennikarz, influencer, supertata.tv
  • Marta Wojtas – psycholożka z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, trenerka

Webinar, który organizujemy w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca 2022 r. o godz. 17.00. Liczymy na Państwa obecność!

Spotykamy się online, na profilu OSE na Facebooku. Już dziś zaplanujcie swój udział  w wydarzeniu, dzięki czemu nic Wam nie umknie.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia już dziś!

Program Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE) jest realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK pod nadzorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wspófinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014–2020. OSE to program publicznej sieci telekomunikacyjnej, dającej szkołom w całej Polsce możliwość podłączenia szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. W ramach programu OSE prowadzone są także działania edukacyjno-informacyjne, promujące zasady bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych. Więcej informacji na stronach: www.ose.gov.pl oraz www.it-szkola.edu.pl.