zwolnieni z teorii

Zwolnieni z Teorii  to taka olimpiada, jedyna w Polsce, a może i na świecie, w której nie ma żadnej książki do przeczytania ani teorii do wykucia. To jedyna olimpiada, gdzie działa się w grupie znajomych. To co jest do zrobienia, to własny projekt społeczny. Każdy, kto ukończy swój projekt, otrzyma gwarantowany tytuł Finalisty. Co roku najlepsze projekty w Polsce otrzymują tytuł Złotego Wilka. Laureaci Złotych Wilków są wybierani spośród nominowanych projektów przez kapitułę składającą się z uznanych osobistości polskiego świata biznesu, mediów i organizacji społecznych.

Dlaczego warto? Realizując projekt, zdobywamy doświadczenie w zarządzaniu projektami, a na koniec otrzymujemy międzynarodowy certyfikat. Pozwoli to już na starcie zdobyć ciekawszą pracę, dostać się na zagraniczne studia czy po prostu ćwiczyć się w organizowaniu własnych inicjatyw, np. czegoś związanego z własnymi pasjami.

Uczniowie realizują własne projekty przy wsparciu Mentora i pod okiem opiekuna  – w naszej szkole Nauczycielem Zwolnionym z Teorii jest p. Dorota Mocek.  Działania będą prowadzone na profilach społecznościowych. Do zobaczenia wkrótce!