Puchar dla wolontariuszy

Andrzejkowy wieczór to dla wolontariuszy naszej szkoły jest okazją do wspaniałej zabawy. Od 4 lat bierzemy udział w Andrzejkowy Balu Wolontariusza organizowanym przez Caritas diecezji sosnowieckiej jako podziękowanie za cały rok ciężkiej pracy charytatywnej. Przy okazji balu zgłosiliśmy nasz klub do konkursu PODAJ DALEJ, który skierowany jest do klubów wolontariackich.

Podczas balu nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu, okazało się, że nasza grupa zdobyła zaszczytne III miejsce! Radość i wzruszenie towarzyszyło nam przy odbieraniu pięknego pucharu oraz dyplomu. Nasza praca została zauważona i doceniona, jesteśmy bardzo szczęśliwi!

My jednak nie spoczywamy na laurach, przygotowujemy się do nowych projektów. Za kilka dni kolejna akcja, tym razem zbiórka żywności w sklepie Biedronka.

Zapraszamy uczniów do współpracy – kontakt pani psycholog Angelika Lelek sala D3.13.

 
drukuj