Startuje Góra Grosza!

Przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza. To niezwykła Góra Grosza w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich. Doświadczenie nauki domowej pokazały nam, jak ważny jest każdy gest życzliwości i dobroci, jeszcze żywiej uświadomiły, co znaczy wzajemna pomoc. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądź blisko bez względu na odległość. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbieramy Górę Grosza!

Wszystkie informacje o akcji znajdziecie na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl i na facebooku (@towarzystwonaszdom).

Skarbonka do której zbieramy grosiki znajduje się na portierni, natomiast akcja trwa do 31 maja 2021 r.