Koszykówka

14 marca 2017 roku w hali MCKiS na Osiedlu Stałym, zaledwie kilka dni po zdobyciu Mistrzostwa Jaworzna Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców, uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie wywalczyli II – miejsce w Zawodach Rejonowych. Drużyna prowadzona przez nauczycieli wychowania fizycznego Roberta Szafrańskiego i Piotra Bąbę wykazała się dużymi umiejętnościami koszykarskimi oraz  ogromną ambicją i zaangażowaniem w grze. Zawody zorganizował Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jaworznie.

III LO reprezentowali: Bedyński Patryk – 3a, Kocoł Konrad – 3a, Brandys Jakub – 3b, Barancewicz Jędrzej – 3d, Orzeł Wojciech – 2a, Słowik Piotr – 2a, Krzemiński Szymon – 2a, Mroczek Michał – 2a, Mika Karol – 1a, Porada Maksymilian – 1a.

Rozpiera nas duma 😀 Gratulujemy!