DBI 2017

7 lutego 2017r. obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. DBI 2017 poświęcony jest roli każdego użytkownika internetu, w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Każdy z Nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci Internet i w jaki sposób z niej korzysta.

Nasza szkoła pozyskała interesujące multimedialne materiały dydaktyczne, które mogą wzbogacić lekcje wychowawcze oraz zajęcia z informatyki, aby uświadomić uczniom, jak należy w sposób mądry i odpowiedzialny korzystać z sieci Internet.

Zapraszam nauczycieli po materiały edukacyjne oraz do dyskusji i pogadanki z uczniami na temat bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni – Marcin Gut.