"Pozytywnie zakręceni" w bibliotece ZSO

10 listopada 2015 roku odbyła się w szkole wystawa moich prac. Nie przedstawiały jednego motywu, ale były one zbiorem z ostatnich kilku lat. Wystawione były zarówno obrazy malowane na płótnach jak i stare, „zeszytowe” rysunki. Było to ciekawe doświadczenie, kolejny etap w rozwoju mojej pasji. Kiedyś moje rysunki oglądali tylko członkowie rodziny, dziś mogą je zobaczyć wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły, to duży progres. A może to dopiero początek?

Mam nadzieję, że  przede mną jako artystką jest jeszcze dużo, dużo więcej. Przekonam się o tym za kilka lat, a tymczasem jestem wdzięczna paniom: Ewie Wieczorek, Reginie Koczur i Justynie Gnyp za udostępnienie mi biblioteki i poświęcenie czasu na przygotowanie wernisażu.

galeria …

txt.: Katarzyna Malczyk