Termin Działanie
Od 11 maja do
24 czerwca 2015r.
(do godz.1200)

Wprowadzanie podań przez Internet oraz składanie dokumentów do III Liceum Ogólnokształcącego.

Składanie przez kandydatów podań jedynie w szkole pierwszego wyboru

28 maja 2015r.
godz. 1200
Na warunkach ustalonych przez radę pedagogiczną może być przeprowadzony sprawdzian uzdolnień kierunkowych do oddziałów dwujęzycznych, klas wstępnych oddziałów dwujęzycznych oraz próby sprawności fizycznej dla kandydatów do szkół i oddziałów sportowych oraz szkół mistrzostwa sportowego.
Od

do
30 czerwca 2015r.
(do godz. 1500)
Dostarczanie do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej kopii świadectwa ukończenia gimnazjum i kopii zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego, poświadczone za zgodność z oryginałem przez dyrektora.
3 lipca 2015r.
godz. 1000
Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie z podziałem na oddziały.
Do
7 lipca 2015r.
(do godz. 1000)
Potwierdzanie przez kandydatów woli uczęszczania do wybranej szkoły poprzez dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego.
8 lipca 2015r.
(do godz. 900)
Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do III Liceum Ogólnokształcącego.
Od
9 lipca
do
31 sierpnia 2015r.

Składanie – przez kandydatów nieprzyjętych do wybranych szkół – oryginałów dokumentów do szkół, które dysponują wolnymi miejscami.

Pozyskiwanie informacji o wolnych miejscach w informatorach internetowych elektronicznych systemów rekrutacyjnych.