W dniu 4 grudnia 2014 roku w godzinach popołudniowych w nowej siedzibie TOZ przy ul. K. Olszewskiego 31 w Jaworznie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie na Ekoreferat, zorganizowanym w ramach Forum Ekologicznego. Nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymał uczeń naszej szkoły Marcin Figura z klasy IId – za wystąpienie: Działania ludzi w imię ekologii – czy przynoszą pozytywne skutki czy może są bezsensowne i szkodzą Ziemi?

Nagrodę za udział odebrały Roksana Białek i Katarzyna Rutka z klasy IIb – wystąpienie na temat Segregacji odpadów i recyklingu. Przyznano także nagrodę rzeczową dla szkoły. Opiekunami uczniów były prof. Małgorzata Żmuda i prof. Celina Jadamus-Niesyto.

galeria …