W dniu 27 listopada 2014 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się Forum Ekologiczne zorganizowane przez TOZ w Jaworznie, w ramach którego został przeprowadzony konkurs na EKOREFERAT. W trakcie Forum uczestnicy prezentowali przygotowane przez siebie referaty, które zostały ocenione przez jury. III LO reprezentowali: Roksana Białek i Katarzyna Rutka z klasy IIb – wystąpienie na temat Segregacji odpadów i recyklingu oraz Marcin Figura z klasy IId – przedstawił Działania ludzi w imię ekologii – czy przynoszą pozytywne skutki czy może są bezsensowne i szkodzą Ziemi?

Marcin dał się poznać jako osoba dogłębnie zapoznana z tematem. Jego wystąpienie było bardzo przemyślane i zawierało mnóstwo informacji, co pozwoliło jednomyślnie jury wybrać go zwycięzcą!

Wręczenie nagród odbędzie się w przyszły czwartek w siedzibie TOZ-u.

galeria …