Po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły w składzie Ola Rejdych i Marcin Figura wyjechała do Łodzi, aby tym razem wziąć udział w III etapie I edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej zorganizowanej przez Katedrę Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego. Uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez komisję, podając na kartce poprawną odpowiedź. Pierwszy popełniony błąd eliminował ich z dalszej rywalizacji. Pomimo olbrzymiej wiedzy, naszym uczniom brakło odrobiny szczęścia, by znaleźć się w finale. Ola i Marcin zgodnie przyznali, że wrócą tu za rok, by poprawić swój wynik.

Po trudach zaciekłej rywalizacji udaliśmy się na zwiedzanie najdłuższej (liczącej ok. 4,2km) reprezentacyjnej ulicy w Łodzi. Był też czas na krótką sesję zdjęciową, do obejrzenia której zapraszamy.

galeria …