Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Orła Białego w Jaworznie.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r. poz. 1830 zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 19 października (poniedziałek) Liceum przechodzi na nauczanie hybrydowe.

W naszej szkole w dniach 19.10 – 23.10 będą obowiązywały następujące rozwiązania:

• nauczanie stacjonarne w szkole – klasy pierwsze i trzecie,
  • nauczanie zdalne z wykorzystaniem Platformy MS Teams – (uczniowie nie przychodzę do szkoły) klasy drugie.

We wszystkich przypadkach obowiązuje aktualny, zamieszczony w Librusie plan zajęć.

W kolejnym tygodniu tj od 26. 10. do 30.10. planowana jest zmiana klas nauczanych zdalnie tzn. klasy drugie stacjonarnie, pozostałe pierwsze i trzecie zdalnie.

Proszę śledzić informacje zamieszczane w dzienniku elektronicznym Librus oraz stronę internetową szkoły. Dziękuję za współpracę w tym trudnym dla społeczności szkoły okresie.

Marta Figura