Wolontariusz Roku 2019

W czwartek w Teatrze Sztuk w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody laureatom konkursu na Wolontariusza Roku. Kapituła konkursu, w skład której wchodzili przedstawiciele Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Jaworznie, Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna wyłoniłam osoby które szczególnie zapracowały na to wyróżnienie.

Wśród wyróżnionych jest koło wolontariatu naszego ZSO „Szkolny Klub Caritas” działający pod kierunkiem p. Angeli Lelek. Wyróżnienie za swoją działalność w kategorii Profilaktyka, Zdrowie i Wsparcie Społeczne otrzymała uczennica naszego liceum, Julia Sroczyńska z klasy IIId. Julka otrzymała także Nagrodę Specjalną Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Nagrodzona za pracę wolontariacką tytułem Wolontariusz Roku w kategorii Dzieci i Młodzież została Natalka Plewa z SP2.

Dziewczynom i ich opiekunce serdecznie gratulujemy!