Radosna profilaktyka

Atrakcje z okazji Dnia Życzliwości zorganizowała nam dzisiaj w szkole klasa 2a z pomocą Klubu Młodego Wolontariusza. Pozytywne cytaty, koszyk miłych pozdrowień, karteczki z dobrym słowem dla każdego, a nawet fotoramka wzbudzały uśmiech na naszych twarzach.

W tym samym dniu odwiedziła nas Pani Katarzyna Domagała z jaworznickiego Sanepidu, która zorganizowała badanie poziomu CO w wydychanym powietrzu za pomocą Smokerlizera. Dużo emocji wzbudzała sztafeta i pokonywanie przeszkód w alkogoglach i rysowanie na tablicy w narkogoglach. Nie było to łatwe zadanie, ale każdy chciał tego doświadczyć. Akcję antynikotynową prowadziła klasa 1a, która wspaniale wywiązała się że swojego zadania. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom i życzymy, by miłe słowa były dla was codziennością!