Chemia

Takie motto mogło przyświecać przedstawicielom różnych szkół ponadgimnazjalnych, którzy 5 lutego 2019 roku uczestniczyli w pierwszym etapie XIII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii zorganizowanego przez Pracownię Chemii Pałacu Młodzieży w Katowicach.

W zmaganiach chemicznych brało udział aż 510 osób w 6 miastach naszego województwa.

Wśród młodych pasjonatów chemii znaleźli się także nasi uczniowie z klas biologiczno – chemicznych: Jakub Zaroda, Julia Grzegorczyk, Olga Zawarczyńska i Aleksandra Bobrowska.

Czy najlepsi chemicy uczą się w naszej szkole dowiemy się po ogłoszeniu listy finalistów. Już teraz wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.