29 listopada w naszym liceum odbył się Dzień Andrzejkowy połączony ze Świętem polskiego jabłka. Szkolna Rada Uczniowska wraz z opiekunami panią A. Kamińską i panem K. Ciołczykiem oraz klasa 3d pod opieką wychowawczyni pani K. Ćwiertni zadbała o odpowiednią atmosferę w tym dniu – mistyczny nastrój Dnia Św. Andrzeja zawładnął całą szkołą.

Były wróżby, konkurs na najpiękniejszą kompozycję jesienną, degustacja jabłkowych przysmaków oraz uczta dla ducha – słuchowisko, przygotowane przez klasy artystyczne pod czujnym okiem pani H. Sokulskiej.

To udane wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania uczniów i nauczycieli, dlatego szczególne podziękowania należą się tym, którzy aktywnie włączyli się w organizację tego dnia.

Dziękujemy!