Tydzień Bibliotek w MBP w Jaworznie

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek w MBP w Jaworznie pod hasłem „Patriotyzm dzisiaj. Biblioteki w 100. rocznicę odzyskania niepodległości” odbyły się I Jaworznickie Prezentacje Bibliotek Szkolnych. Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła w tej konkurencji I miejsce.

Reprezentacja naszego Zespołu Szkół Ogólnokształcących zaprezentowała na wystawie książki, o tematyce patriotycznej i niepodległościowej, biografie sławnych Polaków, wybrane zbiory ze szkolnej mediateki, kronikę szkoły oraz współczesną polską literaturę dziecięco-młodzieżową.

Przedstawiliśmy również prace uczniów, pochodzące z różnych konkursów promujących czytelnictwo i bibliotekę – informuje Regina Koczur, nauczyciel bibliotekarz ZSO.